Grupy 3-4 osobowe
PLN
2400
- możliwość rat 10 X 240 PLN
- koszt 1 lekcji – 34 PLN
- 70 godzin lekcyjnych
- zajęcia 2 razy w tygodniu
- warsztaty kulturowe i kulinarne w cenie zajęć
Grupy 5-7 osobowe
PLN
2100
- możliwość rat 10 X 210 PLN
- koszt 1 lekcji – 30 PLN
- 70 godzin lekcyjnych
- zajęcia 2 razy w tygodniu
- warsztaty kulturowe i kulinarne w cenie zajęć
Zajęcia indywidualne
PLN
120
/
osobę
- warsztaty kulturowe i kulinarne w cenie zajęć
Zajęcia indywidualne
PLN
60
/
osobę
- w przypadku 2 osób w grupie
- warsztaty kulturowe i kulinarne w cenie zajęć
Płatności prosimy dokonywać na konto 70 1090 1926 0000 0001 1689 4932 do 10 dnia danego miesiąca.